مراکز توسعه اختصاصی

مسئولیت ها را به عهده ما بگذارید.

 

مرکز توسعه اختصاصی در بارمان یک مدل مشارکت قراردادی است که بر اساس بهینه سازی بهره وری تیم در روابط انحصاری و بلند مدت برون سپاری ایجاد می شود.

 

مزایای تیم اختصاصی

 

تمرکز روی کار

تیم پیشنهادی 100 درصد متمرکز بر یک پروژه است، علاوه بر این، بچه ها می توانند برای یک بازه زمانی مشخص به بخشی از شرکت مشتری تبدیل شوند. این روش به تیم کمک می کند که تمرکز خود را روی کار را از دست نداده و در یک پروژه بهترین نتایج را برای مشتری به دست آورند.

انعطاف پذیری

معمولا، وقتی محدوده کاری دقیقا تعریف نشده است، درخواست ها را می توان در هر زمان تغییر داد. با طرح تیم اختصاصی بارمان مشتری می تواند تیم خود را در صورت لزوم گسترش دهد.
 

کنترل

مشتری کنترل کاملی بر انتخاب و مدیریت اعضای تیم اختصاص داده شده دارد. با تیم اختصاصی بارمان، می توانید کارشناسان متخصص و مجرب، مدیران پروژه، تجهیزات، منابع و زیرساخت ها را بر اساس الزامات پروژه مدیریت کنید.

کارایی و سرعت

اعضای تیم اختصاصی درک عمیقی از پروژه مشتری و اهداف کسب و کار دارند. این درک به تیم کمک می کند تا حداکثر بهره وری را به دست آورد و مشتری را با سرعت خوبی از فرآیند کار آگاه سازد. مشتری گزارش هفتگی دریافت می کند تا بتواند ببیند چه اتفاقی افتاده است، چه پیشرفت هایی بعمل آمده و چه چیزهایی باید بهبود یابد.
 

همکاری با یکدیگر

کارهای بزرگ در همکاری تنگاتنگ بین مشتری و تیم توسعه ایجاد می شوند. به وسیله کار با تیم اختصاصی، کنترل کاملی بر پروژه به سبب ارتباطات روزانه با استفاده از ابزارهای وب مثل تلگرام، واتساپ، اسکایپ و غیره خواهید داشت.
تیم و مشتری، به طور مداوم در ارتباط هستند. جلسات بین تیم نرم افزاری و مالک، برای به دست آوردن نتایج قابل مشاهده و کارآمدتر کار برقرار می شود.
 
 

تعاملات نوعی

میخواهید یک پروژه را شروع کنید؟

بسیار سادست
تماس با ما