خدمات ما

 
 

یک نام تجاری معمولا به وسیله لوگو، وب سایت و یا یک آگهی بازرگانی شناخته می شود؛ با این حال، تعدادی عناصر پیچیده وجود دارند که هر کدام به ظاهر و موقعیت یک سازمان می پردازند. به همین دلیل است که ما هر گام را در مسیر راهبردی قرار می دهیم و تلاش می کنیم به همه جزئیات و جنبه های برند شما توجه کنیم.

 

ما به تعریف استراتژی پروژه و نقشه راه، روشن کردن الزامات و تهیه مستندات مورد نیاز کمک می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که مشکلات درست را برطرف و بهینه سازی اقدامات درست را انجام می دهید.

بیشتر بدانید

بارمان با تجربه طولانی مدت در زمینه توسعه نرم افزاری، به عنوان یک ارائه دهنده حرفه ای خدمات وب، پروژه های پایان یافته را شروع تعهدات خود میداند و کسب و کارهای در حال ظهور و یا با سابقه بالا را تا آخرین لحظه پشتیبانی خواهد کرد.

رسیدگی های امنیتی چندگانه برای پروژه های بزرگ و کوچک.


تضمین کیفیت مستقل

بارمان طیف گسترده ای از تضمین کیفیت و خدمات تست نرم افزار را ارائه می دهد که در بالاترین سطح امنیت و استانداردهای صنعت است. با استفاده از آزمایشگاه های بارمان، تضمین کیفیت گسترده و انعطاف پذیری تیم ها، ما می توانیم کیفیت محصول خود را افزایش دهیم در حالی که زمان تحویل پروژه، خطرات مدیریت و هزینه های عملیاتی را کاهش میدهیم.

بیشتر بدانید


برند سازی

اولین تاثیر شرکت شما فراتر از یک لوگو است. ایجاد یک شکل و احساس که به بازار هدف شرکت شما بسط داده می شود باید با استراتژی و هدف همراه باشد.

قرار دادن شرکت شما در مسیر دیجیتالی شدن و ایجاد روابط عاطفی جهت جذب مصرف کنندگان هدف. بارمان تمرکز خود را بر احساس مردم زمانی که به شرکت شما فکر می کنند گذاشته است؛ کمک به ایجاد و شکل دادن مفاهیم پیش بینی شده بر اساس تجربه گذشته. با ایجاد و ترکیب لوگو، پیام رسانی و عکاسی، سعی می کنیم تا تعاملات را به سمت جایگاه یک برند هدایت کنیم.

بیشتر بدانید


تیم اختصاصی

تیم اختصاصی مدیریت شده توسط مشتری، راه حلی مناسب است زمانی که پروژه در حال انجام، نیازهای خاص خود را در منابع اضافی و فن آوری های جدید تجربه می کند. کارشناسان برجسته بارمان، به رهبری یک مدیر پروژه، به طور مداوم و موثر، شکاف های پروژه خود را پر می کنند.

فراتر از یک مشارکت

بیشتر بدانید


بهینه سازی موتور جستجو

گوگل، یاهو و بینگ در حال پیچیده تر شدن هستند، و باعث می شود که دیده شدن در نتایج جستجو رقابتی تر شود. برای حرکت به این چشم انداز پویا، شما نیاز به یک شریک دارید که به روز ترین روش های بهینه سازی را برای دیده شدن شما بکار بگیرد.

بهینه سازی با یک دید کلی از وب سایت شما، که در آن استراتژی کلمات کلیدی، محتوای سایت و سلامت کلی سایت در هم آمیخته است، شروع می شود. گوگل و برند شما دارای اهداف مشابهی هستند: ارائه با کیفیت ترین تجربه به کاربر. ما می توانیم این امکان را به شما هدیه دهیم.

بیشتر بدانید