توسعه وب سایت

ما برنامه ریزی دارایی های دیجیتال و کمپین های تبلیغاتی شما را به نتایج عملی تبدیل میکنیم. در این روش ما علاوه بر همکاری ، راه حل هایی را ارائه میدهیم که نه تنها نیازهای تعریف شده را برآورده می کنند، بلکه کمک میکند تا پیشرفت هایی که به تعامل کاربر نهایی می انجامد را شناسایی و اعمال کنیم. ما از سیستم عامل های CMS در سراسر جهان از جمله Sitefinity ، Kentico، وردپرس و nopCommerce استفاده می کنیم، تا اطمینان حاصل کنیم تا در کمترین زمان به طراحی وب سایت های کاربردی به همراه طراحی واکنشگرا برای موبایل و تبلت ها بپردازیم و همچنین پشتیبانی طولانی مدتی برای آسودگی شما ارائه دهیم. همچنین با زبانهای دات نت و پی اچ پی و ترکیب آنها با مایکروسافت SQL و MYSQL برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن را به صورت تخصصی انجام می دهیم.از سایت های حرفه ای سفارشی تا راه حل های تجارت الکترونیک. مهندسان توسعه وب سایت ما می توانند هر آنچه که نیاز دارید را برای شما برآورده کنند.

همین حالا شروع کنید
 
web-design-greyWeb-Design-Icon
e-commerce greye-commerce
responsive-greyresponsive
technology-clipart-greytechnology-clipart

راه حل های مناسب با تکنولوژی و ابزارهای مناسب

 

کشف و برنامه ریزی

ما به تعریف استراتژی پروژه و نقشه راه، روشن کردن الزامات و تهیه مستندات مورد نیاز کمک می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که مشکلات را برطرف و بهینه سازی اقدامات را انجام می دهید.

مشاوره فنی

کارشناسان فنی ما ارزیابی دقیق نیازهای پروژه و فن آوری های موجود را برای کمک به انتخاب مناسب ترین گزینه انجام می دهند

تسریع زمان به ارزش

تحویل مداوم، رویکرد برنامه محور و اتوماسیون به کارگیری همه جانبه، تیم های پروژه را قادر می سازد تا برنامه های جدید و ویژگی های جدید را همانطور که شما نیاز دارید تا با سرعت نوآوری حرکت کنید در دسترس قرار دهند.

تیم های متقابل

تیم حرفه ای ما مسئولیت کامل یک پروژه از توسعه به تولید را برعهده می گیرد، به عنوان یک قابلیت کسب و کار توانمندساز متقابل در کل چرخه عمر پروژه.
 

تکنولوژی

فناوری مورد استفاده در بارمان به مراتب فراتر از آن چیزی است که معمولا از یک "شرکت توسعه وب" انتظار می رود. فن آوری های کاربردی ما متمرکز شده است در:

میخواهید یک پروژه را شروع کنید؟

بسیار سادست
تماس با ما